Sale!

Knit Factory kussen Cody

€ 49,95 € 25,00

Dit kussen is van het label Knit Factory en staat voor één van de laatste breifabrieken die Nederland nog rijk is. Het kussen in licht- en donkergrijs is gebreid met een bollenmotief en beschikt over een rits. Je ontvangt het kussen incusief vulling, dus het kan meteen op de bank!

Verkrijgbaar in twee maten:
40 x 60 cm
50 x 50 cm

Sale!

Light & Living kandelaar Mosima

€ 15,95 € 6,00

Deze Light & Living kandelaar (ca. 16 x 7 cm) is gemaakt van metaal in een zwaardere uitvoering. De kandelaar heeft een rustieke, eclectische uitstraling. Alsof je 'm tijdens een reis gescoord hebt op een lokaal marktje!

Verkrijgbaar in twee tinten:
Zand
Bronze

Sale!

Light & Living siervaasje Mosima

€ 21,95 € 8,50

Dit Light & Living siervaasje (ca. 21 x 10 cm) is gemaakt van metaal in een zwaardere uitvoering. Het vaasje (zie ook kandelaar in de outlet) heeft een rustieke, eclectische uitstraling. Alsof je 'm tijdens een reis gescoord hebt op een lokaal marktje!

Verkrijgbaar in twee tinten:
Zand
Bronze

Sale!

Light & Living kandelaar Laredo

€ 19,95 € 10,00

Deze kandelaar is gemaakt van metaal in een copper/bronze tint. Door de bewerking heeft de kandelaar een vintage uitstraling. Prachtig in een klassiek interieur, maar zeker ook als retro accent in een landelijke, scandi of industriële woonsfeer!

Beschikbaar in maat L (10x30 cm) en M (10x25 cm).